Bungalow Kazabo A Deshaies Avec Piscine
| Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Bungalow Kazabo A Deshaies Avec Piscine is op ongeveer 5-minuten loopafstand van Beach Ferry gelegen en biedt uitzicht op het zwembad.
Het vakantiehuis heeft een locatie aan het strand slechts 600 m van Plage Leroux en ligt ook op 7 km afstand van Rêve de Sable. Natuurliefhebbers zullen genieten van de nabijheid van het strand Plage de Grande Anse, op circa 4 km afstand. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de Jardin botanique de Deshaies, gelegen binnen 25 minuten lopen.
Bungalow Kazabo A Deshaies Avec Piscine beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.
Naast self-catering voorzieningen zoals een complete keuken, biedt de villa ook een eetgedeelte. Gasten kunnen ook gebruikmaken van een waterkoker, een koelkast en een oven om hun eigen maaltijd te bereiden. Le Rayon Vert met de Caribische keuken ligt in de buurt van Bungalow Kazabo A Deshaies Avec Piscine. Fond Heliot bushalte bevindt zich op 50 meter afstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Grande Anse4793 km
- Plage de Grande Anse4783 km
- Église Saint Pierre et saint Paul3295 km
- Jardin Botanique Deshaies3620 km
- Jardin botanique de Deshaies1869 km
- Beach Ferry259 km
- Plage Leroux550 km
- ancienne batterie2568 km
- Luchthavens
- Luchthaven Pointe-a-Pitre Le Raizet48 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Parkeerplaats
- Kluisje
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Rookdetectors
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Barbecuefaciliteiten
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Autoverhuur
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe kunnen we vanaf het vliegveld naar Bungalow Kazabo A Deshaies Avec Piscine komen?
Gasten van Bungalow Kazabo A Deshaies Avec Piscine kunnen pendeldienst aanvragen. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Bungalow Kazabo A Deshaies Avec Piscine?
Gasten van Bungalow Kazabo A Deshaies Avec Piscine kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om Bungalow Kazabo A Deshaies Avec Piscine te boeken?
De gemiddelde prijs in Bungalow Kazabo A Deshaies Avec Piscine is $138. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Vind ik openbaar vervoer naast Bungalow Kazabo A Deshaies Avec Piscine?
De dichtstbijzijnde bushalte is Fond Heliot en deze bevindt zich op ongeveer 5-minuten loopafstand van Bungalow Kazabo A Deshaies Avec Piscine. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis beschikt over een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven.